2018 HPR Basketball Results


Saturday, January 19, 2019 @ 4:00pm
Final
Team Take Ova (Boys 12U) 25
Jevontae Whigham (Boys 12U) 18
 
Saturday, January 19, 2019 @ 3:00pm
Final
Sparks (Girls 12U) 7
PB Panthers (Girls 12U) 16
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:30pm
Final
Mt. Olive (Girls 12U) 2
Terrance Bembrey (Girls 12U) 19
 
Saturday, January 19, 2019 @ 2:00pm
Final
Andre Morgan (Boys 12U) 4
Columbia Ballers (2) (Boys 12U) 23
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:30pm
Final
Warriors (Boys 12U) 7
Geremy Felts (Boys 12U) 27
 
Saturday, January 19, 2019 @ 1:00pm
Final
Mt. Olive (Boys 10U) 0
Derrell Burkett (Boys 10U) 15
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:30pm
Final
Rookie Team (Girls 12U) 12
Lady Rough Riders (Girls 12U) 4
 
Saturday, January 19, 2019 @ 12:00pm
Final
Robert Hill (Boys 10U) 9
Westside Warriors (Boys 10U) 10
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:30am
Final
Nollie Brown (Boys 8U) 35
Wolf Pack (Boys 8U) 8
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:30am
Final
Columbia Ballers (Boys 8U) 0
Geremy Felts (Boys 8U) 2
 
Saturday, January 19, 2019 @ 11:00am
Final
Mt. Olive (Boys 10U) 0
John Tarvin (Boys 10U) 31
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:30am
Final
Nollie Brown (Girls 8U) 10
Smashers (Girls 8U) 0
 
Saturday, January 19, 2019 @ 10:00am
Final
Columbia Ballers (Boys 10U) 18
Rough Riders (Boys 10U) 9
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:30am
Final
Spinners (Boys 8U) 3
Lil Tigers (Boys 8U) 7
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:30am
Final
Nollie Brown (Girls 8U) 6
John Tarvin (Girls 8U) 7
 
Saturday, January 19, 2019 @ 9:00am
Final
Andre Morgan (Boys 10U) 11
Clippers (Boys 10U) 14
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:30pm
Final
Warriors (Boys 12U) 7
Team Take Ova (Boys 12U) 25
 
Saturday, January 12, 2019 @ 3:00pm
Final
PB Panthers (Girls 12U) 7
Mt. Olive (Girls 12U) 2
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:30pm
Final
Derrell Burkett (Boys 10U) 18
Jevontae Whigham (Boys 12U) 27
 
Saturday, January 12, 2019 @ 2:00pm
Final
Terrance Bembrey (Girls 12U) 13
Lady Rough Riders (Girls 12U) 5
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:30pm
Final
Columbia Ballers (2) (Boys 12U) 20
Geremy Felts (Boys 12U) 7
 
Saturday, January 12, 2019 @ 1:00pm
Final
Sparks (Girls 12U) 0
Rookie Team (Girls 12U) 7
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:30pm
Final
Columbia Ballers (1) (Boys 12U) 30
Andre Morgan (Boys 12U) 3
 
Saturday, January 12, 2019 @ 12:00pm
Final
Mt. Olive (Boys 10U) 3
Robert Hill (Boys 10U) 7
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:30am
Final
Scott Martin (Boys 8U) 8
Nollie Brown (Boys 8U) 24
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:30am
Final
Lil Tigers (Boys 8U) 9
Spinners (Boys 8U) 8
 
Saturday, January 12, 2019 @ 11:00am
Final
Rough Riders (Boys 10U) 2
Westside Warriors (Boys 10U) 12
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:30am
Final
Geremy Felts (Boys 8U) 15
Columbia Ballers (Boys 8U) 6
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:30am
Final
John Tarvin (Girls 8U) 10
Nollie Brown (Girls 8U) 5
 
Saturday, January 12, 2019 @ 10:00am
Final
Clippers (Boys 10U) 0
John Tarvin (Boys 10U) 12
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:30am
Final
Spinners (Boys 8U) 14
Wolf Pack (Boys 8U) 3
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:30am
Final
Smashers (Girls 8U) 6
John Tarvin (Girls 8U) 10
 
Saturday, January 12, 2019 @ 9:00am
Final
Columbia Ballers (Boys 10U) 14
Andre Morgan (Boys 10U) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 4:00pm
Final
Derrell Burkett (Boys 10U) 14
Warriors (Boys 12U) 8
 
Saturday, January 5, 2019 @ 3:00pm
Final
Columbia Ballers (2) (Boys 12U) 19
Team Take Ova (Boys 12U) 14
 
Saturday, January 5, 2019 @ 2:30pm
Final
PB Panthers (Girls 12U) 6
Lady Rough Riders (Girls 12U) 1
 
Saturday, January 5, 2019 @ 2:00pm
Final
Columbia Ballers (1) (Boys 12U) 18
Jevontae Whigham (Boys 12U) 12
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:30pm
Final
Mt. Olive (Girls 12U) 4
Sparks (Girls 12U) 9
 
Saturday, January 5, 2019 @ 1:00pm
Final
Columbia Ballers (Boys 10U) 17
Westside Warriors (Boys 10U) 7
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:30pm
Final
Andre Morgan (Boys 12U) 1
Geremy Felts (Boys 12U) 26
 
Saturday, January 5, 2019 @ 12:00pm
Final
Rough Riders (Boys 10U) 12
Mt. Olive (Boys 10U) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:30am
Final
Lil Tigers (Boys 8U) 7
Nollie Brown (Boys 8U) 12
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:30am
Final
Wolf Pack (Boys 8U) 0
Spinners (Boys 8U) 2
 
Saturday, January 5, 2019 @ 11:00am
Final
Clippers (Boys 10U) 7
Robert Hill (Boys 10U) 5
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:30am
Final
Geremy Felts (Boys 8U) 10
Scott Martin (Boys 8U) 0
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:30am
Final
Nollie Brown (Girls 8U) 0
John Tarvin (Girls 8U) 8
 
Saturday, January 5, 2019 @ 10:00am
Final
Terrance Bembrey (Girls 12U) 17
Rookie Team (Girls 12U) 10
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:30am
Final
Columbia Ballers (Boys 8U) 7
Lil Tigers (Boys 8U) 9
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:30am
Final
John Tarvin (Girls 8U) 10
Smashers (Girls 8U) 6
 
Saturday, January 5, 2019 @ 9:00am
Final
Andre Morgan (Boys 10U) 4
John Tarvin (Boys 10U) 21